Stadtwohnung Im Luisenviertel

Belangrijkste voorzieningen

  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Gelegen binnen 25 minuten wandelafstand van Zoo Wuppertal, heeft Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal appartement een eenvoudige toegang tot Bahnhof Wuppertal-Oberbarmen treinstation dat op 7 km verderop ligt. Het appartement van 80 m² ligt op een paar stappen verwijderd van de Grosser Saal, heeft een terras en is geschikt voor maximaal 4 gasten.

    Dit 1-badkamer appartement is gelegen binnen 13 minuten te voet van het Von der Heydt-Museum. In de buurt van 1-slaapkamer Stadtwohnung Im Luisenviertel appartement vindt u meren. U kunt ook het Schloss Lüntenbeck bereiken, op 3 km verderop.

    Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Stadtwohnung Im Luisenviertel appartement heeft een kitchenette met een koelkast, een oven en een vaatwasser. Deze accommodatie is te bereiken op een korte afstand van Weidenplatz bushalte.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal

    Gasten van dit appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Faciliteiten foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Zakenleven foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Faciliteiten foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Faciliteiten foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal In de buurt foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal In de buurt foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Bedden foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal In de buurt foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Buitenkant foto Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal Kamer foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Grootte: 80 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Duitsland

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van Stadtwohnung Im Luisenviertel appartement?
      De grootte van Stadtwohnung Im Luisenviertel appartement is 80 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stadtwohnung Im Luisenviertel Wuppertal